Neden Biz?

Neden Biz?

Çünkü biz, işinizi rahat bir şekilde yürütebilmeniz için tek sorumlu iletişim noktanız olabiliriz. Daha verimli işgücü, esneklik, kontrol ve performans artışı sağlayarak ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri üstün kaliteyle, tek bir noktadan alabilmeniz için çalışıyoruz.

Pazarda lider konumda olan, çoğu zaman pazara yön veren çok uluslu bir şirket olmamız bir etken. Kömür tozu konusunda dünyada bilinen en ileri teknolojiler ile çalışıyor olmamız da bir diğer etken.

Fakat bunun yanı sıra bizi farklı kılan en önemli etkenlerden biri de, müşteri odaklı bakış açımız: bugün sağladığımız ürün ve hizmetler müşterilerimizin bugünkü ihtiyaçlarını karşılıyor olabilir ancak mevcut ürün ve sistemlerin gelecekte de müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamasını garanti altına almak gerekmektedir.

Müşteri odaklı bakışımızı en üst seviyelerde tutmak ve memnuniyetin gerçekleşmesini sağlamak için en önemli kaynağımız çalışanlarımızdır.

Yıllık bazda düzenlenip, altı ayda bir gözden geçirilen dış eğitim planlarının yanı sıra, hızla değişen pazarın ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına ihtiyaç duyulan eğitimler de plana dahil edilerek gerçekleştirilir. Konusunda uzman iç eğitimci kadromuzun vermekte olduğu iç eğitimlerimiz de işbaşı eğitimlerimiz kapsamında çok önemli bir rol üstlenmektedir. Aramıza yeni katılan her bir Kadıoğlu Maden çalışanının işbaşı eğitimleri, üstlenecekleri görevler, üstlenmeleri hedeflenen potansiyel görevler ve kişisel gelişim ihtiyaçları göz önünde bulundurularak detaylı bir şekilde planlanır.

Yeni çalışanlarımızın, işe başladıkları ilk birkaç hafta içinde, kendilerine özel oluşturulan oryantasyon planı dahilinde, hem kendi alanlarına hem de genel olarak şirketin faaliyet alanlarına yönelik bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır. Kendi faaliyet alanlarına yönelik olarak planlanmakta olan “işbaşı eğitimleri” faaliyet konularına göre 9 ay – 1 yıl gibi sürelere kadar uzayabilmektedir.

Daha da önemlisi, bu eğitimler vesilesiyle parçası oldukları takımın dışına da çıkılarak şirket genelindeki iletişim ağı bütünüyle örülmektedir. Böylece güven daha hızlı inşa edilmekte, sadece takım içi değil takımlar arası da sinerji yaratmak mümkün olabilmektedir.

En büyük zenginliklerimizden biri olan insan kaynağının doğru ve düzenli bir şekilde işlenmesi bizim için çok önemlidir. Bu nedenle çalışanlarımızı hem teknik yönden bilgilendirmek hem de kişisel gelişimlerini desteklemek bizim görevimizdir. Bunun ötesinde şirketimizin en önemli farklılıklarından biri de göreve yeni başlamış çalışanlarına sunduğu “Koçluk Programı” imkanıdır. Yeni çalışanlar kurumdaki birinci yıllarını , mentörlerinin yönlendirmeleriyle daha rahat geçirmekte, kısa ve uzun vadeli hedeflerine yönelik bir yol çizilmekte ve bu yol üzerinde emin adımlarla yürümektedirler.

  Adres

  Kurtuluş Mahallesi Yeni Sanayi Bölgesi No : 78 KARABÜK

  Telefon

  +90 370 424 10 50 - 413 08 50 - 413 03 50

  Email

  kadioglu@kadioglu.com.tr

  GPS

  41.2144925 - 32.6467897